+(371) 20022581 Tālrunis
Maskavas iela 241, Rīga P - Pk: 08.00 - 20.00

Par mums

  •  Augstas kvalifikācijas speciālistu komanda
  • Modernās tehnoloģijas ķirurģijā
  • Starptautiskajiem standartiem atbilstoša ārstēšana
  • Diagnostika, visplašākā spektra ķirurģija un pēcoperācijas rehabilitācija vienuviet
  • Mājīga atmosfēra, izsmalcinātas viesnīcas tipa palātas

Pirmā un vienīgā Latvijā privātā plaša profila slimnīca AIWA Clinic piedāvā diagnostiku, visplašākā spektra ķirurģiju, plastisko ķirurģiju, kā arī pēcoperācijas rehabilitāciju. 
AIWA Clinic ir veidota pēc Eiropas labāko medicīnas iestāžu koncepta, mājīgās telpās un viesnīcas tipa palātās pacientiem piedāvājot augstvērtīgu medicīnisko aprūpi. AIWA Clinic praktizējošo speciālistu komandā ir vairāk nekā 50 Latvijas labāko profesionāļu.

Mēs ieklausāmies katra pacienta problēmās, uzklausām un iedziļināmies slimības vēstures sīkākajās detaļās. Mums svarīgi, lai starp ārstu un pacientu veidojas īpašas attiecības, dziļa uzticība, interese par rezultātu, kas ir ļoti būtiski, uzsākot veiksmīgu ārstēšanu.

"Mūsu klīnikas uzmanības centrā ir pacientu vajadzības, to apmierināšana ir klīnikas komandas galvenais mērķis"


Mūsu pakalpojumi

Diagnostika un ārstēšana

Iedziļināšanās, laba komunikācija starp ārstu un pacientu, operatīva diagnostika un veiksmīga ārstēšana – to vēlas ikviens, kurš meklē ārsta palīdzību.

Sīkāk

Ķirurģija

Plastiskā ķirurģija

Rehabilitācija

Mūsu pakalpojumi

Diagnostika un ārstēšana

Iedziļināšanās, laba komunikācija starp ārstu un pacientu, operatīva diagnostika un veiksmīga ārstēšana – to vēlas ikviens, kurš meklē ārsta palīdzību.

Ķirurģija

AIWA Clinic augstas kvalifikācijas speciālisti veic mazinvazīvas operācijas, izmantojot jaunākās paaudzes saudzējošas tehnoloģijas, kas ļauj pacientam maksimāli ātri atgriezties pie ierastā dzīvesveida.

Plastiskā ķirurģija

AIWA Clinic plastikas ķirurgi atrisina ne tikai estētiskas, bet arī funkcionālas problēmas.

Plastiskā ķirurģija ir medicīnas nozare, kas nodarbojas ar ļoti specifisku, smalku un neaizstājamu darbu, jo uzlabo cilvēka ķermeni, risinot iedzimtus defektus, dzīves laikā iegūtus veidojumus, mazinot ķermeņa novecošanās procesa pazīmes. Tās var būt gan estētiskas, gan funkcionālas problēmas, kas pacientam sagādā emocionālu un fizisku diskomfortu, ietekmē psiholoģisko stāvokli un pašapziņu. Mūsdienu plastiskā ķirurģija, kas strādā ar jaunākās paaudzes medicīnisko aparatūru un saudzīgām metodēm, ļauj šajā jomā panākt ļoti labus rezultātus.

AIWA Clinic piedāvā plaša spektra plastiskās ķirurģijas pakalpojumus, nodrošinot to, ka klīnikā savam veselības stāvoklim un estētiskajām problēmām piemērotu risinājumu atradīs katrs pacients.

Gadījumos, kad pacienti, kuri visu mūžu ir sadzīvojuši ar kādu ķermeņa defektu vai īpatnību, beidzot ir izlēmuši atrisināt to ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, tikai tad sāk pa īstam dzīvot, jo viņus vairs nekavē bailes, atstumtības un neiederēšanās sajūta. Izmainoties pašvērtējumam, cilvēka dzīve var ļoti strauji mainīties uz pozitīvo pusi, paverot tādas iespējas, no kurām līdz šim pacients ir baiļu vai kauna dēļ izvairījies.

  • Ausu plastika dod iespēju izmainīt vienu no biežāk sastopamajiem iedzimtajiem vizuālajiem defektiem. Neapmierinātība ar savu ausu lielumu un novietojumu ir izplatīta. Tāpat mūsu plastikas ķirurgiem nākas gana bieži veikt ausu ļipiņu korekcijas, jo tās mēdz traumēt rotaslietas. Jānovērš arī modes tendenču, kad ausu ļipiņās tiek veidoti lieli caurumi (“tuneļi”), rezultātā iegūtie bojājumi. Neapmierinātību ar savu dabas doto vai traumu rezultātā gūto izskatu var mazināt arī deguna plastika, kas ļauj likvidēt šķēršļus, kas traucē elpošanai, var veikt izmēra un formas korekcijas. Izteikts, apjomīgs, asimetrisks deguns ir vēl viena izplatīta estētiska problēma, ar ko pacienti bieži vēršas pie plastiskās ķirurģijas speciālistiem.
  • Tāpat ikviens gribētu atklāt mūžīgās jaunības noslēpumu, zināt, kā līdz sirmam vecumam saglabāt lielisku izskatu. Diemžēl ķermeņa novecošanās ir neizbēgama, bet plastiskā ķirurģija spēj šī procesa radītās sekas mazināt. Sejas plastika ļauj padarīt savu izskatu par daudziem gadiem jaunāku. To panāk ādas nostiepšanas procedūra, arī lieko taukaudu likvidēšana, muskulatūras korekcija. Tas kopumā ievērojami uzlabo sejas kontūras, padara ādu stingrāku un tvirtāku. Ļoti labu efektu novecošanās pazīmju mazināšanā sniedz augšējo un apakšējo plakstiņu plastika, ļaujot pacelt noslīdējušus plakstiņus, novērst maisiņus un lokus zem acīm. Liposakcija uzlabo formas dažādās ķemeņa daļās, samazinot zemādas tauku slāni un tādejādi izmainot ķermeņa estētiku. Šī gan nav svara samazināšanas metode.
  • Plastiskā ķirurģija ir risinājums tad, ja vēlas uzlabot savu izskatu pēc svara zaudēšanas un arī straujām ķermeņa aprišu izmaiņām, kā tas ir pēc dzemdībām. Pēc svara zaudēšanas pacienta prieku par paveikto aizēno tas, ka āda tik labi nepielāgojas šim procesam. Tā izskatās nokarena, neveselīga un var būt klāta ar strijām. Tas kavē iegūt tādu izskatu, kāds bija cerēts pēc svara samazināšanas. Augšdelmu plastika ļauj izņemt lieko un nokareno ādu šajā ķermeņa zonā, padarot augšdelmus tvirtākus. Šī problēma attīstās ne tikai svara zaudēšanas gadījumā, bet arī novecošanās procesā, kad āda zaudē savu elastību. Vēdera plastika nostiprina muskulatūru, likvidē lieko ādu, tauku slāni un uzlabo formu pēc svara izmaiņām, arī pēc dzemdībām.
  • Plastiskā ķirurģija var sekmīgi palīdzēt arī delikātākos jautājumos, kad korekcijas nepieciešamas krūtīm vai intīmajām zonām. Ne vienmēr tas ir tikai estētikas jautājums, bet arī risina seksuāla un medicīniska rakstura problēmas. Krūšu plastika un kaunuma lūpu plastika novērš gan iedzimtus, gan iegūtus defektus, kas traucē pilnvērtīgai dzīvei, mazina pašvērtējumu.
  • Rētas plastika ir neatņemama plastiskās ķirurģijas sastāvdaļa. Rēta ir tas iegūtais defekts, ar ko nav jāsamierinās, jo to var veiksmīgi likvidēt, atgūstot labu izskatu un pārliecību par sevi.

AIWA Clinic nodrošina mazinvazīvas un saudzīgas ķirurgijas metodes, tāpēc pacientiem pēc operācijām klīnikā jāpavada ne vairāk par dažām stundām vai viena līdz divas dienas. Plastiskā ķirurģija mūsdienās nav greznība, bet gan nepieciešama medicīnas nozare, kas ļauj pacientiem labāk justies un izskatīties, uzlabojot dzīves kvalitāti.

Rehabilitācija

Katram pacientam tiek izstrādāta individuāla rehabilitācijas programma, kuras mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti.

Jaunumi

15
Jūn
2017
Otolaringologu (LOR) konsultācijas un operācijas

Sertificēti otolaringologi Dr. Rihards Urtāns un Dr. Ilze Dobele AIWA Clinic veic plaša spektra ausu, kakla un deguna saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu gan pieaugušajiem, gan bērniem. Sniedz rekomendācijas par nepieciešamo profilaksi, kā arī veic diagnostiskus izmeklējumus un operācijas dažāda vecuma pacientiem.

Lasīt tālāk..
07
Apr
2017
Estētiskā dermatoloģija
Botulīnu injekcijas
Filleru injekcijas
Lokālās hiperhidrozes (pastiprinātas svīšanas) efektīva ārstēšana

Aprīlī īpaša cena mīmikas grumbu korekcijai ar A tipa botulīna toksīnu un hiperhidrozes (pastiprinātas svīšanas) efektīvai ārstēšanai ar botulīna toksīna zemādas injekcijām.
Lasīt tālāk..
17
Feb
2017
3D transrektālā ultrasonogrāfija – taisnās zarnas un anālā kanāla izmeklēšana

AIWA Clinic tagad ir iespēja veikt 3D transrektālu ultrasonogrāfiju (3D TRUS).

Izmeklējumu veic proktologs kolorektālais ķirurgs, sertificēts ultrasonogrāfijas speciālists ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi Kaspars Snipe.

Lasīt tālāk..

Reklāma

2017 aiwaclinic.lv
Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautajumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija