Cīnies ar izsalkumu, aptaukošanos, saslimšanām?
Uzzini par kuņģa samazināšanas iespējām: https://ej.uz/samazini_svaru

Jaunumi

Saruna par gatavību ārkārtas situācijām

11 / Nov / 2019

Raidījumā “Rīcības plāns” Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Liene Cipule un “Veselības centru apvienības” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa runā par to, cik gatava ir Latvijas veselības aprūpes sistēma ārkārtas situācijām un dalās pieredzē par AIWA Clinic mācību pieredzi rīcībai ugunsdrošības draudos, kas norisinājās Starptautiskās Pacientu drošības dienas pasākumu ietvaros.

Sveicam Jūs Latvijas valsts svētkos!

18 / Nov / 2019

Šo pašu svētāko
Tu neaizmirsti:
vai celies debesīs,
vai jūras dzīlēs nirsti,
vai draugu pulkā
dali savu prieku,
vai viens pats satiecies
ar pretinieku -
Tu esi Latvija!

/Ojārs Vācietis/

Ar cieņu,
Jūsu AIWA Clinic

Konference “Vēdera dobuma un iegurņa orgānu slimību aprūpe”

07 / Nov / 2019

“AIWA Clinic” sadarbībā ar LLĢĀA organizē reģionālo multidisciplināro konferenci “Vēdera dobuma un iegurņa orgānu slimību aprūpe” ģimenes ārstiem.
Aicinām ģimenes ārstus un speciālistus piedalīties šajā konferencē.
Konference notiks 16.novembrī Daugavpilī, Ģimnāzijas ielā 46, Park Hotel LATGOLA.

Aizvadītas noderīgas mācības rīcībai ugunsdrošības draudos ķirurģijas klīnikā „Aiwa Clinic”

27 / Sep / 2019

Mācības rīcībai ugunsdrošības draudos aizvadītas, stiprinot klīnikas personāla komandas darbu un sadarbību ar iesaistītajiem dienestiem ārkārtas situācijā. Pēc klīnikas vadības iniciatīvas tās norisinājās Starptautiskās Pacientu drošības dienas pasākumu ietvaros. Norises laikā iesaistītās puses vēlreiz pārliecinājās, cik nozīmīga ir iepriekšēja sagatavotība, precizitāte un iespēja vairākus sadarbības posmus pārbaudīt, negaidot reālu krīzes situāciju.

Laimē redzes lāzerkorekciju 850 EUR vērtībā AIWA klīnikā, kā arī divas apmaksātas ārsta - oftalmologa konsultācijas!

20 / Sep / 2019
No 01.09.2019 līdz 31.10.2019 iepērcies vismaz par 10,00 EUR** jebkurā Mēness aptiekā visā Latvijā vai tiešsaistē www.e-menessaptieka.lv, pirkumā iekļauj jebkuru akcijas preci: Visionex ar luteīnu tab. N30, Ocutein Forte kaps. N30, Ocutein Brillant kaps. N30, Ocutein Retin kaps. N30, SuperOptic kaps. N60, Starazolyn hydrobalance 5 ml N2, Starazolin Complete acu pilieni, Premium, kaps. N30, Eucerin kosmētikas acu krēmus, Artelac Nighttime gel, 10g, Artelac Splash, 10 ml, Artelac Rebalance, 10 ml, saglabā un reģistrē čeku loterijai, nosūtot SMS uz numuru 1838, vai www.menessaptieka.lv, un piedalies izlozē!

Ķirurģijas klīnikā "Aiwa Clinic" notiks mācības rīcībai ugunsdrošības draudos

18 / Sep / 2019

"Veselības centru apvienības" ķirurģijas klīnikā "Aiwa Clinic" Rīgā, Maskavas ielā 241 Starptautiskās Pacientu drošības dienas pasākumu ietvaros 20. septembrī laikā no plkst. 10.00 līdz 11.00 notiks mācības rīcībai ugunsdrošības draudos. Tās organizētas, lai pārbaudītu un trenētu ambulatoro un stacionāro veselības aprūpes pakalpojumu iestādes darbinieku un iesaistīto dienestu sadarbību un prasmes rīkoties ārkārtas situācijā.

Konference “Vēdera dobuma un iegurņa orgānu slimību aprūpe”

17 / Sep / 2019

“AIWA Clinic” sadarbībā ar LLĢĀA organizē reģionālo multidisciplināro konferenci “Vēdera dobuma un iegurņa orgānu slimību aprūpe” ģimenes ārstiem.
Aicinām ģimenes ārstus un speciālistus piedalīties šajā konferencē.
Konference notiks 28.septembrī Kuldīgā, Pilsētas laukumā 4, Mārtiņzālē.

Cien. klienti, no 1.septembra tiks mainītas maksas pakalpojumu cenas

29 / Aug / 2019

Lielākā daļa AIWA Clinic sniegto maksas pakalpojumu cenas nebija mainītas vairākus gadus un tās balstījās uz 2017.gadā veiktajiem aprēķiniem.

Bērnu ķirurgs ar 27 gadu pieredzi ķirurģijā konsultēs un operēs

07 / Aug / 2019

Sākot ar 9.septembri par gados jauno pacientu veselību AIWA Clinic sāks rūpēties bērnu ķirurgs ar 27 gadu pieredzi ķirurģijā - Olafs Volrāts.
Pierakstīties var šeit: http://bit.ly/pierakstities_konsultacijai

Redzes lāzerkorekcijas operācija no 400 EUR

31 / Jūl / 2019
AIWA Clinic līdz šī gada beigām veic redzes lāzerkorekcijas operāciju par īpašu cenu: vienai acij no 400 EUR, abām acīm – no 700 EUR.
  • 1/1
Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija