Raksti

Katarakta – pacienta vadība pirms un pēcoperācijas periodā

Oftalmoloģe, ķirurģe Dace Lietuviete: «Līdz ar ķirurģiskās aparatūras straujo attīstību pēdējos gadu desmitos kataraktas operācija kļūst arvien vieglāka procedūra.»

Pēdu ķirurģijas atdzimšana AIWA Clinic

Kopš brīža, kad nostājamies uz kājām un iemācamies staigāt, pēdas ir viena no nozīmīgākajām cilvēka ķermeņa daļām, kas būtiski ietekmē dzīves kvalitāti. Diemžēl ne vienmēr tām tiek veltīta pietiekami liela uzmanība. Pēdējos gados pēdu saslimšanu diagnostika un ķirurģija gan piedzīvojusi sava veida atdzimšanu. Operācijas tiek izdarītas arvien biežāk, ar arvien labākiem rezultātiem.

Kairinātu zarnu sindroms

Diskomforts, ko rada neregulāra zarnu darbība un gāzu uzkrāšanās. Aizcietējumi, kas var mīties ar caureju. Nelabuma sajūta, kurai dažkārt var pievienoties arī nogurums, nemiers un depresija.

Uzzināt vai esi vesels vienas dienas laikā

Nespēks, nogurums, dzīvesprieka trūkums. Sāpes kādā ķermeņa daļā, kas te parādās, te atkal pazūd. Dažreiz vieglākas, dažreiz tik asas un spēcīgas, ka saprotat - beidzot būtu jāvēršas pie ārsta, lai noskaidrotu, kas tā par saslimšanu un kā to ārstēt. Ja paliek vieglāk, šo lēmumu vienmēr atliekat, jo negribas mēnešiem ilgi klejot valsts apmaksātās medicīnas labirintos. Rūpēm par veselību nav laika, jo ir jāuztur ģimene un katru dienu jābūt darbā.

Taisnās zarnas un anālā kanāla izmeklēšana

Vai satraukuma brīžos piemeklē caureja un neskaitāmas reizes jāskraida uz tualeti? Vai, sajūtot spiedienu vēdera lejasdaļā, neko nav iespējams aizturēt? Ja tā gadās bieži, ir jādodas pie ķirurga proktologa, jo, visticamāk, vainīgs ir anālais kanāls un muskulatūras vājums tajā.

5 svarīgākie ieteikumi, kas palīdzēs pasargāt sejas un roku ādu no temperatūras svārstībām ziemā

Ziema sagādā ne mazums pārbaudījumu jutīgajai sejas un roku ādai. Kā pasargāt ādu ziemā, kraso gaisa temperatūru svārstību laikā? Iesaka AIWA Clinic dermatoveneroloģe Inga Ažiņa.

Pašārstēšanās var izraisīt gripas slimnieka nāvi

Bieži vien gripas epidēmijas laikā slimnieki nevis dodas pie ārsta, bet nodarbojas ar pašārstēšanos, kas var izraisīt letālas sekas. Par to, kādi profilakses pasākumi ieteicami, lai nesaslimtu ar gripu un ko darīt saslimšanas gadījumā, konsultē AIWA Clinic terapeite Anna Aleksandrova.

Visplašākās iespējas plastikas ķirurģijā

AIWA Clinic ir pirmā un vienīgā privātā ķirurģijas klīnika Rīgā, kur paralēli vispārējai ķirurģijai piedāvā visplašākā spektra plastikas ķirurģiju. Par iespējām pacientiem stāsta plastikas ķirurģe Laura Liepiņa.

Novitātes uroloģijas lāzerķirurģijā

Par mazinvazīvām lāzeroperācijām un priekšrocībām pacientiem stāsta klīnikas urologs Dr. Igors Ševņins.
Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija