Liposakcija

Liposakcija

Liposakcija jeb tauku atsūkšana ir ķirurģijas metode, ar kuras palīdzību var samazināt zemādas taukaudu daudzumu (tauku izvadīšana no ķermeņa, veicot to izsūkšanu no zemādas slāņiem), lai uzlabotu ķermeņa daļu formu un pacienta estētisko izskatu. Pēc vietējās anestēzijas veikšanas paredzētajā zonā tiek ievadīts speciāls šķidrums, kas izšķīdina tauku šūnas un padara to atsūkšanu daudz vieglāku un efektīvāku. Šī nav novājēšanas metode, bet gan iespēja dažādām ķermeņa zonām iegūt vēlamo formu un apjomu. Liposakciju var veikt dažādās ķermeņa zonās (gurni, vēders, sāni, dibens, ikri, krūtis, arī kakla rajonā zem zoda, augšdelmu rajonā, kā arī jebkurā citā organisma daļā, kur tas nepieciešams).

Liposakcijas galvenais mērķis ir liekās tauku masas izvadīšana no ķermeņa, kā rezultātā tiek uzlabota atsevišķu ķermeņa daļu forma.

Operācija tiek veikta spinālā, vispārējā narkozē vai lokālā anestēzijā atkarībā no zonas apjoma. Pacients pēc operācijas uzturas stacionārā dažas stundas vai vienu diennakti.

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija