Darba laiki

Speciālists P O T C Pk
RTG
RTG kabinets
1.1. kab.
V.11.00-13.00V.11.00-13.00V.11.00-13.00V.11.00-13.00
MR
MR kabinets
1.1. kab.
M.09.00–16.00M.09.00–16.00M.09.00–16.00M.09.00–15.00M.09.00–15.00
Ķirurgs, 3D TRUS
Kaspars Snipe
2.2. kab.
M.15.00–18.00M.08.00-10.00
Vjačeslavs Moisejenko
2.2. kab.
M.09.00–12.00
Ķirurgs
Maksims Mukāns
2.1. kab.
V.16.00-18.00
M.17.30-18.00
Ginekologs, dzemdību speciālists
Sergo Bokučava
2.2. kab.
M.15.00–17.00
Mārtiņš Levenšteins
2.2. kab.
M.16.00–18.00
Marina Ovsjaņņikova
2.2. kab.
M.15.00–17.00
Artūrs Sondors
2.2. kab.
M.11.30–13.00
Gaļina Žižimontova
2.2. kab.
M.09.00-11.00
USG ginekoloģijā
Sergo Bokučava
2.2. kab.
M.15.00–17.00
Mārtiņš Levenšteins
2.2. kab.
M.16.00–18.00
Urologs
Jurijs Fiļins
2.2. kab.
M.17.00-18.00M.09.00-11.00M.13.00-14.00
Andrejs Maļevskis
2.2. kab.
M.16.00–18.00
Fizioterapeits
Evija Frolova
2.4. kab.
M.08.00-12.00
Traumatologs, ortopēds
Dmitrijs Kirejevs
2.3. kab.
M.08.30–10.00
Visams Rafaels
2.3. kab.
M.16.00–18.00
Vitālijs Pasters
2.3. kab.
M.17.00–19.00 1
Egils Strauss
2.3. kab.
M.10.00-12.00
Mugurkaula ķirurgs, algologs
Viktors Vestermanis
2.3. kab.
M.10.00-12.00
Ķirurgs proktologs
Igors Troickis
2.3. kab.
V.09.00–10.00
M.10.00-11.00
V.09.00–10.00
M.10.00-11.00
Baiba Putniņa
2.3. kab.
M.13.00-15.00 2
Georgijs Kočiašvili
2.3 . kab.
V.15.30-16.30
M.16.30-18.00
Plastikas ķirurgs
Laura Liepiņa
2.3. kab.
M.16.00–18.00
Asinsvadu Duplex (rokas–kājas)
Vjačeslavs Simanovs
2.1. kab.
M.17.00-18.00
Vjačeslavs Semeņuks
2.1. kab.
V.8.40-12.00 1
Radiologs diagnosts
Žanna Maračkovska
2.1. kab.
M.12.20–14.00M.12.20–14.00
Mārtiņš Purmalis
2.1. kab.
V.09.00-13.00
Romans Sretenskijs
2.2. kab.
V.13.00-16.00M.10.00-14.00
Stella Sirkina
2.1. kab.
V.15.00-18.00
Estētiskais dermatologs
Elīna Āboliņa
4.1. kab.
M.14.00–20.00
Dermatologs, venerologs
Alona Soha
4.1. kab.
M.09.00–17.00M.15.00–18.00M.09.00–17.00M.09.00–14.00
Kosmetologs
Arta Pirktiņa
4.2. kab.
M.08.00-14.00M.12.00-18.00
Otolaringologs
Ilze Dobele
4.3. kab.
M.12.00–13.30
Rihards Urtāns
4.3. kab.
M.10.30–12.00
Jekaterina Kondratiško
4.3. kab.
V.14.00–17.00 (katra mēn.1ceturdiena)
M.14.00-17.00
Oļegs Sokolovs-Karijs
4.3. kab.
V.11.00-11.40
M.11.40-12.20
Oftalmologs
Oksana Piķe
4.6. kab.
M.10.00–17.00(pēcoperācijas pacienti)M.10.00–15.00
Ingrīda Kozlovska
4.4. kab.
M.14.00–18.00
Dace Lietuviete
4.4. kab.
M.09.00–16.00M.08.30–10.00(pēcoperāc. pacienti)M.15.30–18.00
Irina Korņilova
4.5. kab.
M.11.30-14.00
Nataļja Šamajeva
4.6. kab.
M.08.30–12.00
Maksims Tjurins
4.6. kab.
M.14.00–18.00
Nefrologs
Anna Silda
4.7. kab.
M.16.00–17.00 3
Internists
Tatjana Rjazanova
4.7. kab.
M.09.00-12.00;
M.14.00-15.00
M.09.00-12.00;
M.14.00-15.00
M.09.00-12.00;
M.14.00-15.00
M.09.00-12.00;
M.14.00-15.00
Uztura speciālists
Marina Kaplane
2.2. kab.
M.15.30-18.00
Kardiologs
Jurijs Karpovs
2.3. kab.
M.10.00-14.00 1
Mamologs-onkologs
Georgijs Kočiašvili
2.3 . kab.
M.15.30-18.00
Dermatoonkologs
Aleksandrs Derjabo
2.3. kab.
M.17.00-18.00
Aleksandrs Derjabo
4.7. kab.
M.17.00-18.00
EHO-EKG
Tatjana Rjazanova
4.7. kab.
V.12.00-14.00M.12.00-14.00M.12.00-14.00V.12.00-14.00
Gastrointestinālā endoskopija
Gaļina Čui
2.3. kab.
M.14.30-15.30M.12.20-17.00M.11.30-12.30M.13.00-17.00V.11.00-13.00
Svetlana ČuiV.09.00-11.00
Gastroenterologs
Svetlana Čui
2.3 . kab.
M.11.00-13.00
Datortomogrāfija
DatortomogrāfijaV.09.00-11.00
V.13.00-16.00
V.09.00-11.00
V.13.00-16.00
V.09.00-11.00
V.13.00-16.00
V.09.00-11.00
V.13.00-16.00

1 - divreiz mēnesī

2 - mēneša otrajā un ceturtajā pirmdienā

3 - vienu reizi mēnesī

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija