Darba laiki

Speciālists P O T C Pk
RTG
RTG kabinets
1.1. kab.
09.00-12.0009.00-12.008.00-12.00
MR
MR kabinets
1.1. kab.
09.00–16.0009.00–16.0009.00–16.0009.00–15.0009.00–15.00
Ķirurgs, 3D TRUS
Kaspars Snipe
2.2. kab.
15.00–18.0008.00-10.00
Vjačeslavs Moisejenko
2.2. kab.
09.00–12.00
Ķirurgs
Maksims Mukāns
2.1. kab.
16.00-18.00
Ginekologs, dzemdību speciālists
Sergo Bokučava
2.2. kab.
15.00–17.00
Mārtiņš Levenšteins
2.2. kab.
16.00–18.00
Marina Ovsjaņņikova
2.2. kab.
15.00–17.00
Artūrs Sondors
2.2. kab.
11.30–13.00
Gaļina Žižimontova
2.2. kab.
11.00-12.00
USG ginekoloģijā
Sergo Bokučava
2.2. kab.
15.00–17.00
Mārtiņš Levenšteins
2.2. kab.
16.00–18.00
Urologs
Jurijs Fiļins
2.2. kab.
17.00-18.0009.00-11.0013.00-14.00
Andrejs Maļevskis
2.2. kab.
16.00–18.00
Fizioterapeits
Evija Frolova
2.4. kab.
08.00-12.00
Neiroķirurgs
Raimonds Mikijanskis
4.3. kab.
17.00–20.00
Jānis Šlēziņš
2.3. kab.
15.00–17.00 1
Traumatologs, ortopēds
Dmitrijs Kirejevs
2.3. kab.
08.30–10.00
Visams Rafaels
2.3. kab.
16.00–18.00
Vitālijs Pasters
2.3. kab.
17.00–19.00 1
Aleksandrs Omeļčenko 10.00–12.00
Egils Strauss
2.3. kab.
10.00-12.00
Mugurkaula ķirurgs, algologs
Viktors Vestermanis
2.3. kab.
10.00-12.00
Ķirurgs proktologs
Igors Troickis
2.3. kab.
09.00–11.0009.00–11.00
Plastikas ķirurgs
Laura Liepiņa
2.3. kab.
16.00–18.00
Asinsvadu Duplex (rokas–kājas)
Vjačeslavs Simanovs
2.1. kab.
17.00-18.00
Vjačeslavs Semeņuks
2.1. kab.
8.40-12.00 1
Radiologs diagnosts
Žanna Maračkovska
2.1. kab.
12.20–14.0012.20–14.00
Mārtiņš Purmalis
2.1. kab.
09.00-13.00
Romans Sretenskijs
2.2. kab.
13.00-16.0010.00-14.00
Stella Sirkina
2.1. kab.
15.00-17.00
Estētiskais dermatologs
Elīna Āboliņa
4.1. kab.
14.00–20.00
Dermatologs, venerologs
Alona Soha
4.1. kab.
09.00–17.0015.00–18.0009.00–17.0009.00–14.00
Kosmetologs
Arta Pirktiņa
4.2. kab.
08.00-14.0012.00-18.00
Otolaringologs
Ilze Dobele
4.3. kab.
12.00–13.30
Rihards Urtāns
4.3. kab.
10.30–12.00
Jekaterina Kondratiško
4.3. kab.
14.00–17.00
Oftalmologs
Oksana Piķe
4.6. kab.
10.00–17.00(pēcoperācijas pacienti)10.00–15.00
Ingrīda Kozlovska
4.4. kab.
14.00–18.00
Dace Lietuviete
4.4. kab.
09.00–16.0008.30–10.00(pēcoperāc. pacienti)15.30–18.00
Irina Korņilova
4.5. kab.
11.30-14.00
Nataļja Šamajeva
4.6. kab.
08.30–12.00
Maksims Tjurins
4.6. kab.
14.00–18.00
Nefrologs
Anna Silda
4.7. kab.
16.00–17.00 2
Internists
Tatjana Rjazanova
4.7. kab.
09.00-12.00;
14.00-15.00
09.00-12.00;
14.00-15.00
09.00-12.00;
14.00-15.00
09.00-12.00;
14.00-15.00
Uztura speciālists
Marina Kaplane
2.2. kab.
15.30-18.00
Kardiologs
Jurijs Karpovs
2.3. kab.
10.00-14.00 1
Dermatoonkologs
Aleksandrs Derjabo
2.3. kab.
17.00-18.00
Aleksandrs Derjabo
4.7. kab.
17.00-18.00
EHO-EKG
Tatjana Rjazanova
4.7. kab.
12.00-14.0012.00-14.0012.00-14.0012.00-14.00
Gastrointestinālā endoskopija
Gaļina Čui14.30-15.3012.20-17.0011.30-12.3013.00-17.008.00-16.00 2
Svetlana Čui09.00-12.00

1 - divreiz mēnesī

2 - vienu reizi mēnesī

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija