Cienījamie Pacienti!

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju un Veselības ministrijas rīkojumu Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā, daudzprofila ķirurģijas klīnika AIWA Clinic pārtrauc pakalpojumu sniegšanu līdz 2020.g.15.aprīlim, ja valdība nelems citādi.
Par iepriekš plānoto konsultāciju un operāciju iespējām sazināsimies līdzko varēsim plānot turpmāko klīnikas darbu.

Sargiet savu veselību!

Ar cieņu,
AIWA Clinic administrācija
Tālrunis informācijai: +371 67799977

Ārstiem

GalvenāĀrstiem
sadaļas 'Ārstiem' galvenā bilde
AIWA Clinic Konferences un semināri

VCA “AIWA CLINIC” sadarbībā ar LLĢĀA Reģionālā multidisciplināra konference
“Galvas sāpes. Aprūpes algoritmi”

Daugavpils, Marka Rotko Mākslas centrs, Lielā zālē.
23.02.2019
Konferences fotoatskaite

2019.g. 23. februārī Daugavpils Marka Rotko centrā notika reģionālā multidisciplinārā konference, kuru rīkoja “AIWA CLINIC” sadarbībā ar Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju (LLĢĀA).

Konferences pamatuzdevums ir profesionālo saišu stiprināsana starp ģimenes ārstiem un “AIWA CLINIC” speciālistiem. Pacienta veselība un tās aprūpes nodrošināšana ir visu konferences dalībnieku uzmanības centrā.

Konferenci atklāja Rīgas Stradiņa universitātes asociēta profesore Ināra Logina. Lekcijas tēma - reiboņi un to klasifikācija, dažādu reiboņu cēloņu identifikācija un novēršanas iespējas.

Saistoša un pamācoša bija LLĢĀA Valdes locekļa Dr. Aiņa Dzalba klīniskā gadījuma analīze. Tika nodemonstrēta mērķtiecīga un neatlaidīga diagnozes meklēšana un veiksmīga arstēšana hronisku galvassāpju pacientam.

“AIWA CLINIC” oftalmoloģijas klīnika, pārņemot stafeti, akcentēja konferences dalībnieku uzmanību uz modernām kataraktas ārstēšanas iespejām klīnikā (Dr. Dace Lietuviete). Īpaši nozīmīga ir informācija par iespējām veikt kataraktas operāciju “AIWA CLINIC” par valsts līdzekļiem.

Oftalmologs Dr. Oksana Piķe skaidroja acu sāpju iemeslus un iezīmeja ārsta taktiku konkrētajās klīniskajās situācijās.

LOR klīnikas līdere Dr. Jekaterina Kondratiško iepazīstināja klātesošos ar unikālu acu asarošanas novēršanas tehnoloģiju. “AIWA CLINIC” ir vienīgā ārstniecības iestāde Baltijā, kur veic asaru kanālu funkcijas atjaunošanas operācijas.

Galvassāpju ņeiroķirurģiskus aspektus izgaismoja savās prezentācijā VCA Medicīnas padomes loceklis neiroķirurgs Dr. Raimonds Mikijanskis. Īpašu klātesošo uzmanību izpelnījās lekcija par hidrocefāliju un tās ārstēšanas iespejām.

Gavassāpju pacientu laboratoriskās izmeklēšanas algoritmi ir līdz šim reti skarta tēma. Ģimenes ārsta rīcību šajā jomā skaidroja Centrālās laboratorijas vadītājs M.Sc.biol. Uģis Bērs.

“AIWA CLINIC” ir daudzprofīlu ķirurģisks stacionārs. Pacientu sagatavošanā anestēzijai ģimenes ārsta loma ir ļoti nozīmīga. “AIWA CLINIC”v anestezioloģijas dienesta virsārsts Dr. Dainis Seimuškins savā lekcijā sniedza praktiskas rekomendācijas, kuru ievērošana būtiski mazina perioperatīvos riskus un rada priekšnoteikumus laba ārstēšanas rezultāta sasniegšanai.

Vai mugurkaulāja kakla daļas patoloģija var kļūt par galvassāpju iemeslu? Atbilde uz šo klīniskajā praksē nozīmīgo jautājumu tika sniegta VCA Medicīnas padomes preikšsēdētāja, ortopēda, mugurkaulāja ķirurga un algologa Dr. Viktora Vestermaņa priekšlasījumā.

Liela pateicība konferences lieldraugam AS “GRINDEX” un atbalstītājam SIA “Centrālā laboratorija”.

Konferences organizātori pateicīgi visiem konferences dalībniekiem, kuri bija ziedojuši savu brīvo laiku un kuplā skaitā ieradusies Marka Rotko centrā. Šis fakts dod pamatu cerībai, ka ārstu ilgtermiņa sadarbība vainagosies ar nozīmīgu progresu veselības aprūpes darbā mūsu valstī.

Ja rodas jautājumi vai neskadrības par konferenci, lūdzam rakstīt: administracija@aiwaclinic.lv

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija