AIWA CLINIC – īsta klīnika!

GalvenāPar mumsJaunumiAIWA CLINIC – īsta klīnika!
25 / 07 / 2018 16:11:20

Pēdējā laikā vārds “klīnika” figurē dažādu ārstniecības iestāžu nosaukumos. Šo ārstniecības izstāžu spektrs ir ļoti plašs: no nelielas ārsta prakses līdz universitātes slimnīcai.

Taču klīnikas klasiskā definīcija skan šādi: Klīnika ir stacionāra ārstniecības iestāde, kur tiek veikts arī pedagoģiskais un zinātniskās pētniecības darbs (Oxford Living Dictionaries).

Klīnika AIWA pilnībā atbilst klasiskai klīnikas definīcijai. Klīnikā izveidota Medicīnas padome, kuras sastāvā ir vadošie klīnikas ārsti. Uzsākts pētījums par mugurkaula slimību ķirurģiskās ārstēšanas efektivitāti. Pētījumā uzaicināti piedalīties ārsti no Veselības centru apvienības ambulatorajām iestādēm, kā arī ārsti no Latvijas Jūras medicīnas centra, Aizkraukles un Valmieras. Ar šo ārstniecības iestāžu nosaukšanu, pētījuma dalībnieku saraksts netiek noslēgts. Jebkurš ārsts tiks laipni uzņemts mūsu pētniecības komandā.

Klīnikā papildina savas praktiskās un teorētiskās zināšanas ārsti rezidenti. Viņu apmācībai rūpīgi seko pieredzes bagāti speciālisti.

Medicīnas padomes dibināšana un pētījumu uzsākšana nav pašmērķis. Šo pasākumu realizācijas mērķis ir pacientu ķirurģiskās aprūpes kvalitātes nepārtraukta uzlabošana, jaunu efektīvu ārstniecības metožu ieviešana.

Tas viss kopumā ļauj mums būt pārliecinātiem, ka AIWA ir īsta klīnika!

Viktors Vestermanis,
VCA Medicīnas padomes priekšsēdētājs

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija