Ārstēšanās izdevumu atgūšana

GalvenāPar mumsJaunumiĀrstēšanās izdevumu atgūšana
14 / 12 / 2017 09:49:22

Atbilstoši Apvienotās Karalistes likumdošanai, ikviena persona, kura legāli dzīvo Apvienotajā Karalistē, ir tiesīga izvēlēties medicīnas pakalpojumu sniedzēju ne tikai savā mītnes zemē, bet jebkurā ES valstī. Ārstējoties ārpus Apvienotās Karalistes, tās iedzīvotājiem ir tiesības atgūt naudu par medicīnas aprūpi.

Apvienotās Karalistes iedzīvotāji var ārstēties arī Latvijā un atgūt no mītnes valsts līdzekļus tādā ampērā, cik par konkrētu pakalpojumu Apvienotajā Karalistes medicīnas aprūpes personālam maksātu Lielbritānijas Nacionālā veselības aprūpes sistēma (National Health Service (NHS)). Latvijā arī privātās klīnikas medicīnas aprūpes pakalpojumu cenas ir zemākas, nekā Apvienotajā Karalistē.

Apzinoties, ka pašam nokārtot nepieciešamās formalitātes var būt sarežģīti, savus pacientus informējam par iespēju veikt visu nepieciešamo ar MedRefund palīdzību. MedRefund gadu gaitā veiksmīgi ir palīdzējusi Latvijas privāto klīniku pacientiem atgūt ārstēšanās izdevumus.

Gadījumā, ja NHS operācijas gaidīšanas laiks vai kvalitāte Jums nav pieņemama, Jūs varat izvēlēties to veikt vienīgajā Latvijā privātā plaša profila slimnīca AIWA Clinic un Jums var tikt garantēta izdevumu atmaksa.

Lai uzzinātu par Jūsu plānotajiem vai saņemtiem pakalpojumiem AIWA Clinic (ārsta apmeklējumu, analīzēm, diagnostiku, operāciju un rehabilitāciju), lūdzu, sazinieties ar uzņēmumu MedRefund: http://medrefund.co.uk/lv/

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija