Aicinām uz lekciju par liekā svara samazināšanu ar bariatrijas operācijas palīdzību

GalvenāPar mumsJaunumiAicinām uz lekciju par liekā svara samazināšanu ar bariatrijas operācijas palīdzību
13 / 01 / 2020 09:00:00

Tajā brīdī, kad lielais svars sāk ietekmēt ne tikai ārējo izskatu, bet arī veselību, kā vienu no problēmas risinājumiem ir vērts apsvērt kuņģa samazināšanas jeb bariatrijas operāciju.
AIWA Clinic tās veic virsārsts, ķirurgs Dr. Igors Troickis.

2020.gada 24.janvārī pulksten 15:00 aicinām uz tikšanos ar Dr. Troicki un viņa pacientiem, lai visiem interesentiem izstāstītu par bariatrijas operācijām.
Atbildēsim uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Būs iespēja bez maksas aizpildīt anketu un saņemt atbildi – vai Jums ir nepieciešama bariatrijas operācija un vai Jums to ir iespējams veikt.

Lūdzam pieteikties līdz 22. janvārim AIWA Clinic Facebook lapā vai rakstot e-pastu administracija@aiwaclinic.lv Vietu skaits ir ierobežots!
Pasākums ir bezmaksas.
AIWA Clinic atrodas Rīgā, Maskavas ielā 241 (pie Dienvidu tilta).

Bariatrijas operāciju mērķis ir panākt, lai pacients apēstu pēc iespējas mazāku daudzumu pārtikas, tajā pat laikā uzņemot visas nepieciešamās uzturvielas.

Pēc operācijas mainās barības apstrādes procesi, netiek uzņemtas liekas kalorijas, kuras varētu pārvērsies papildu svara kilogramos. Tieši otrādi, viena divu gadu laikā iespējams zaudēt līdz pat 80% no liekā svara.
Pēc tam kļūst vieglāk kontrolējamas vai pat izzūd lielākā daļa ar aptaukošanos saistīto slimību, piemēram, 2. tipa cukura diabēts, hipertensija, miega apnoja, netiek pārslogotas un pārstāj sāpēt locītavas, kāpjot pa trepēm vairs nemoka aizdusa.

Mainoties ārējam izskatam, uzlabojas garastāvoklis un aug pašapziņa, it īpaši tādēļ, ka liekais svars vairs netraucē nodoties vaļaspriekiem un fiziskajām aktivitātēm.

Vairāk par bariatrijas operācijām lasiet šeit: https://ej.uz/svara_samazinasana

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija