Maratona aptieka („Mēness aptieka”) ir gatava rūpēm par skrējējiem

GalvenāPar mumsJaunumiMaratona aptieka („Mēness aptieka”) ir gatava rūpēm par skrējējiem
17 / 05 / 2019 16:04:38

Informācija plašsaziņas līdzekļiem
2019. gada 17. maijā

„Mēness aptieka” kā „Tet Rīgas maratona” sadarbības partneris ir daudzveidīgi gatavojusies vienam no lielākajiem veselīgā dzīvesveida atbalsta notikumam Latvijā. Svētdien 19. maijā, rūpējoties par garo distanču veicējiem maratonā, masieru komanda gaidīs skrējējus lielajā „Mēness aptieka” masāžas teltī.

„Mēness aptiekas” lielajā masāžas teltī laipni gaidīts ikviens garo distanču (42 un 21 km) skrējējs, lai pēc finiša varētu parūpēties par savu veselību un labsajūtu, tādējādi izvairoties no skrējiena slodzes radītām veselības problēmām. Vairāki simti maratona un pusmaratona dalībnieku jau vairākus gadus labprāt izmanto šo iespēju. Līdzās masāžas galdiem „Veselības centru apvienības” fizioterapeiti palīdzēs sportotājiem atgūt labu pašsajūtu ar teipošanas metodes palīdzību, konsultējot un vajadzības gadījumos uzliekot teipu sastiepto muskuļu zonai. Šogad masāžas zonā profilaktiskus padomus skrējējiem sniegs zinošais traumatologs-ortopēds Visams Rafaels, kurš jau ar video starpniecību sniedza padomus skrējējiem, gatavojoties maratonam.

AS „Sentor Farm” aptiekas valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs: „Ik gadu rūpīgi gatavojamies, lai mēs – „Mēness aptieka” – tuvojoties pavasarim un maijā taptu par Maratona aptieku. Tādējādi atbalstām šo vērienīgo populāro, sportisko veselīga un aktīva dzīvesveida notikumu. Šogad kopā ar visiem dalībniekiem jo īpaši lepojamies iesaistīties pirmā "Zelta" (zīme Gold Label) maratona realizēšanā, kura kvalitāti apstiprinājusi Starptautiskā Vieglatlētikas federāciju asociācija. Vēlot izcilus startus un lieliskas emocijas, esam gatavi būt līdzās ar rūpēm par dalībnieku veselību.”

AIWA Clinic traumatologs-ortopēds Visams Rafaels: „Lai veiksmīgi startētu kādā no maratona distancēm, katram no skrējējam ir jāiegulda krietns darbs un enerģija, kā arī jārūpējas par profilaksi. Jāsāk pakāpeniski, domājot par savu locītavu, mugurkaula veselību, sagatavojot savu ķermeni slodzei. Vēlot lieliskus startus, ceru, ka tas visiem ir labi izdevies. Ja piemeklē slikta pašsajūta vai traumas, aicinu paturēt prātā, cik svarīgi ir laikus vērsties pēc palīdzības pie mediķiem.”

Dažādās distancēs startēs arī „Mēness aptiekas” komandas dalībnieki kopā ar veselības uzņēmumu grupas „Repharm” kolēģiem no „Recipe Plus”, „Rīgas Farmaceitiskās fabrikas”, „Veselības Centru apvienības”, „Centrālās Laboratorijas”. Komandas vienojošais sauklis „Dzīvo tālāk!” „Tet Rīgas maratona” ietvaros turpina nest atbalsta ideju tiem, kuriem nepieciešama palīdzība, lai būtu veseli un dzīvotu tālāk.

Vairāk informācijas:
Līga Ribkinska, AS „Repharm” komunikācijas vadītāja
T. +371 22302996; liga.ribkinska@repharm.lv
  www.menesaptieka.lv

„Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir akciju sabiedrība „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas Latvijas veselības uzņēmumu grupā „Repharm”, kam pieder arī zāļu vairumtirgotāja AS “Recipe Plus”, augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotāja AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika”, AS “Veselības centru apvienība” un SIA “Centrālā laboratorija”. Šis aptieku uzņēmums Latvijā ir viens no vadošajiem nozarē, darbojas koncepta “Ar īpašām rūpēm par jums!” ietvaros, nodrošinot pacientiem plašu zāļu un aptiekas produktu klāstu un augstus farmaceitiskās aprūpes standartus. “Mēness aptieka” zīmola aptiekas ar plašu produktu sortimentu gaida klientus gan Rīgā un tās apkaimē, gan Jūrmalā, Siguldā, Olainē un Salaspilī, kā arī Valkā, Cēsīs, Alojā, Madonā, Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Talsos, Saldū, Daugavpilī, Jēkabpilī, Krāslavā, Preiļos, Rēzeknē, Ludzā un Gulbenē un cituviet Latvijā.

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija