AIWA Esthetic

GalvenāPakalpojumiAIWA Esthetic

AIWA Esthetic

AIWA ESTHETIC

Piedāvā augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas un unikālas procedūras, izmantojot inovatīvas, vadošo kompāniju ražotas lāzeriekārtas – Lumenis M22, CO2RE, Aleksandrīta lāzerus -, kā arī augstākās kvalitātes injekciju preparāti un tehnoloģijas no vadošajiem ražotājiem (Allergan, Belotero Merc, RegenLab PRP u.c.).


Šobrīd lāzeri dod iespēju aizstāt lielu daļu ķirurģisko procedūru, kas sniedz iespēju samazināt atlabšanas periodu, kas mūsdienu straujajā dzīves ritmā ir tik nozīmīgs faktors, kā arī padara lielāko daļu problēmu risināšanu daudz mazāk traumējošu un sāpīgu. Mūsu klīnikā katrs klients saņem kompleksu konsultāciju, kas īpaši nepieciešama iespējamo risku izvērtēšanai un novēršanai. Vadošo ārstu zināšanas un pieredze apvienojumā ar visjaunākajām lāzertehnoloģijām un modernākajām injekciju metodēm dos iespēju atrast optimālu risinājumu un individuālu pieeju katram klientam. Uz šo dienu tikai pareiza lāzertehnoloģija kopā ar atbilstošām injekciju metodēm un augsti kvalificētu speciālistu pieredzi ļauj sasniegt maksimālo rezultātu īsā laika posmā un ar minimālu atlabšanas periodu. Tieši šo apvienojumu var nosaukt par veiksmes formulu.

AIWA ESTHETIC klīnikā mēs varam atļauties dot labāko Jums!

esthetic dermatology procedure

CO2RE Syneron Candela

CO2RE lāzers sevī apvieno ķirurģisko moduli, kas paredzēts dažādu ādas veidojumu noņemšanai, un frakcionēto moduli, kas savukārt izmantojams ādas atjaunošanai, rētu un striju korekcijai u.c.

CO2RE frakcionētais lāzers ir ideāli piemērots sejas, kakla un krūšu ādas atjaunošanai, rētu un grumbu mazināšanai, dažādu ādas virsmas veidojumu noņemšanai, kā arī ādas viendabīga toņa piešķiršanai un citu ar ādas problēmām saistītu trūkumu novēršanai.

Pateicoties šajā iekārtā izmantotajām augstajām tehnoloģijām, acīm redzami rezultāti ir sasniedzami pat pēc pirmās procedūras.

CO2RE ir vadošās ASV kompānijas Syneron-Candela ražojums. Syneron-Candela ir līderis medicīnas lāzeriekārtu ražošanā.

CO2RE lāzera darbības pamatā ir ādas atjaunošana pa frakcijām, kas nozīmē, ka miljoniem mikroskopisku lāzera staru likvidē vecos audus vai bojātās ādas šūnas, bet neskar apkārt esošās veselās šūnas, kas sekmē procedūras laikā apstrādātās vietas sadzīšanu un jaunu, veselu ādas šūnu rašanos.

CO2RE frakciju lāzera unikalitāte slēpjas tajā, ka tas rada divus viļņus un tādējādi var atjaunot kā virsējos, tā arī dziļākos ādas slāņus vai arī vienlaikus atjaunot visus ādas slāņus. Vēl ievērojama CO2RE priekšrocība ir multifunkcionalitāte, kas dod iespēju ar šo vienu iekārtu risināt visdažādākās ar ādu saistītās problēmas, piemēram, CO2RE unikālā Fusion metode dod iespēju vienlaikus iedarboties gan uz dziļākajiem ādas slāņiem, gan epidermu vienas procedūras laikā.

Uzlabojumi, kurus iespējams sasniegt ar CO2RE lāzeru:

  • Dzimumzīmju un citu labdabīgu ādas veidojumu noņemšanai
  • Striju korekcijai
  • Sejas ādas atjaunošanai – grumbu mazināšanai un ādas izlīdzināšanai
  • Vienmērīgas sejas ādas krāsas un elastības atjaunošanai
Lutronic Clarity multifunkcionāla platforma ( Aleksandrīta:ND:YAG lāzers)

Mūsu klīnikā pieejams jaunākais kompānijas Lutronic Aleksandrīta lāzers CLARITY. Šis lāzers ir efektīva un multifunkcionāla sistēma, kura veidota tā, lai spētu risināt kompleksas problēmas un rast risinājumu katrā individuālā gadījumā. Mūsu speciālisti, veicot nepieciešamos izmeklējumus un izvērtējot riskus, atradīs piemērotāko ārstēšanas režīmu, lai sasniegtu klientam vēlamo rezultātu.

CLARITYAleksandrīta lāzera priekšrocības:

  • Daudzpusīgie lietošanas veidi (lāzerepilācija, asinsvadu mazināšana, pigmenta plankumu likvidēšana, ādas fotoatjaunošana, nagu sēnīšu ārstēšana)
  •  Procedūras mazsāpīgums un komforta sajūta, ko panāk ar iebūvēto atvēsināšanas metodi “Intelligent Cooling”
  •  Ātra un viegla atlabšana pēc procedūras
  • Klīniski testēta tehnoloģija
  • Augsts pacientu apmierinātības līmenis
Lumenis M22 platforma

Lumenis M22 ir inovatīvu risinājumu komplekss, kas sevī ietver IPL iekārtu, neodīmiju jeb Nd:Yag lāzeru un Erbija lāzeru. Šo risinājumu apvienojums dod vienas procedūras laikā lietot vairāku metožu un/vai programmu kombināciju, kas savukārt sniedz iespēju rast individuālu pieeju konkrētam klientam, ņemot vērā viņa ādas tipu un ādas īpatnības.

Ar Lumenis M22 platformu iespējams gan ārstēt dermatoloģiskas saslimšanas, gan arī koriģēt estētiskus defektus. 

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija