Cienījamie Pacienti!

No 29.maija tiks paplašināti dienas stacionārā sniegtie plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, savukārt no 3.jūnija pilnībā būs atjaunota veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana, kas bija ierobežota Covid-19 pandēmijas dēļ, protams, tāpat kā līdz šim, nodrošinot stingrus piesardzības pasākumus.

Lasīt tālāk

CO2RE Syneron Candela

CO2RE Syneron Candela

CO2RE lāzers sevī apvieno ķirurģisko moduli, kas paredzēts dažādu ādas veidojumu noņemšanai, un frakcionēto moduli, kas savukārt izmantojams ādas atjaunošanai, rētu un striju korekcijai u.c.
CO2RE frakcionētais lāzers ir ideāli piemērots sejas, kakla un krūšu ādas atjaunošanai, rētu un grumbu mazināšanai, dažādu ādas virsmas veidojumu noņemšanai, kā arī ādas viendabīga toņa piešķiršanai un citu ar ādas problēmām saistītu trūkumu novēršanai.

Pateicoties šajā iekārtā izmantotajām augstajām tehnoloģijām, acīm redzami rezultāti ir sasniedzami pat pēc pirmās procedūras.

CO2RE ir vadošās ASV kompānijas Syneron-Candela ražojums. Syneron-Candela ir līderis medicīnas lāzeriekārtu ražošanā.

CO2RE aprīkojums

CO2RE lāzera darbības pamatā ir ādas atjaunošana pa frakcijām, kas nozīmē, ka miljoniem mikroskopisku lāzera staru likvidē vecos audus vai bojātās ādas šūnas, bet neskar apkārt esošās veselās šūnas, kas sekmē procedūras laikā apstrādātās vietas sadzīšanu un jaunu, veselu ādas šūnu rašanos.

CO2RE frakciju lāzera unikalitāte slēpjas tajā, ka tas rada divus viļņus un tādējādi var atjaunot kā virsējos, tā arī dziļākos ādas slāņus vai arī vienlaikus atjaunot visus ādas slāņus. Vēl ievērojama CO2RE priekšrocība ir multifunkcionalitāte, kas dod iespēju ar šo vienu iekārtu risināt visdažādākās ar ādu saistītās problēmas, piemēram, CO2RE unikālā Fusion metode dod iespēju vienlaikus iedarboties gan uz dziļākajiem ādas slāņiem, gan epidermu vienas procedūras laikā.

  Uzlabojumi, kurus iespējams sasniegt ar CO2RE lāzeru:
 • Dzimumzīmju un citu labdabīgu ādas veidojumu noņemšanai
 • Striju korekcijai
 • Sejas ādas atjaunošanai – grumbu mazināšanai un ādas izlīdzināšanai
 • Vienmērīgas sejas ādas krāsas un elastības atjaunošanai

Striju korekcija

Kāpēc izvēlēties CO2RE priekš striju korekcijas?

 • Ievērojami samazina striju redzamību uz vēdera, gurniem, augšstilbiem un krūtīm.
 • Efektīvi iedarbojas gan uz strijām, kas ir nesen radušās, gan tām, kas ir iegūtas sen.
 • Ļoti neilgs atlabšanas periods, kas ir ļoti aktuāli mūsdienu straujajā dzīves ritmā
 • Pēc procedūras ievērojami paaugstinās pašapziņa, parādās iespēja nedomāt par to, ko vilkt vai nevilkt, lai tikai noslēptu nepilnības.

Dzimumzīmju un citu labdabīgu ādas veidojumu noņemšana ar lāzeru

Dzimumzīmju un citu labdabīgo ādas veidojumu noņemšana ar lāzeru ir ērta un ātra iespēja, kā izvairīties no ķirurģiskas iejaukšanās, kā arī iztikt bez šuvēm un ilgstoša atlabšanas perioda. Svarīgi tikai ņemt vērā, ka pirms tam ir nepiciešama ārsta konsultācija un veidojuma izmeklēšana, lai secinātu, ka to drīkst likvidēt ar lāzeru. Galvenās priekšrocības labdabīgu veidojumu noņemšanai ar lāzeru saistītas ar:

 • laika ekonomiju (procedūra aizņemt dažas minūtes)
 • ātrs dzīšanas process
 • nav nepieciešamas šuves
 • netiek bojāti apkārtējie audi (lāzera stars iedarbojas tikai uz konkrēto veidojumu)
 • procedūra ir mazsāpīga

Frakcionēta ādas atjaunošana

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija