Injekcijas

Injekcijas

aiwa clinic, beauty injections

Biorevitalizācija

Biorevitalizācija ir efektīvākais un inovatīvākais veids kā sekmēt ādas mitrināšanu. Biorevitalizācija palielina hialuronskābes daudzumu ādā un aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības ādas iekšpusē. Hialuronskābes daudzums ādā, kas ar vecumu samazinās, vistiešāk ir atbildīgs par tās mitrināšanu, līdz ar to āda kļūst sausāka un parādās krunciņas. Šīs injekcijas dod iespēju ādai atgūt veselīgu izskatu un elastību. Kā vēl vienu biorevitalizācijas priekšrocību var minēt to, ka šīs aktīvās vielas nav alerģiskas, līdz ar to procedūra nevar izraisīt alerģisku reakciju.

Botulīna toksīna injekcijas

Mūsu klīnikā tiek izmantotas kvalitatīvākās un vadošo ražotāju piedāvātās botulīna toksīna injekcijas, kuras galvenokārt izmanto horizontālo grumbu uz pieres, grumbu starp uzacīm, “vārnu kājiņu” izlīdzināšanai un pretsvīšanas terapijā. Botulīna toksīna injekcijas dod iespēju iegūt vēlamo rezultātu bez ķirurģiskas iejaukšanās. Injekcijas nedod iespēju apturēt novecošanās procesu, bet ir viens no labākajiem veidiem, lai uzlabotu vizuālo izskatu.

Hialuronskābes filleri. Skaistuma injekcijas

Filleru injekcijas ir viena no populārākajām estētiskās dermatoloģijas procedūrām, kas dod iespēju veikt sejas vaibstu konturēšanu un dažādu defektu mazināšanu, nevēršoties pie plastiskā ķirurga, turklāt šīm injekcijām ir tādas priekšrocības kā mazsāpīgums, netiek izmantota anestēzija, ļoti ātrs atlabšanas periods (tā ir t.s. “lunch break” procedūra, kas neliek tai īpaši sagatavoties un nespiež izkrist no sociālās dzīves). Ar filleru injekcijām iespējams samazināt vai pilnībā likvidēt grumbas, palielināt lūpu, vaigu, zoda kontūru apjomu, koriģēt sejas ovālu, sekmēt ādas mitrināšanu, iegūt veselīgu un starojošu ādu, kā arī koriģēt rētas, kas radušās pēc aknes vai traumu rezultātā.

Plazmoliftings (PRP)

Plazmas injekcijas ir visjaunākais, inovatīvākais un dabiskākais ādas atjaunošanas veids mūsdienu estētiskajā dermatoloģijā. Šīs metodes pamatā ir ar trombocītiem bagātinātas plazmas injekcijas.

Metodes galvenās priekšrocības:

  • Tehnoloģijas drošums – nav alerģisku reakciju
  • Dabiska tehnoloģija – tiek injicēta paša klienta asins
  • Iespēja pielietot visdažādākajās ķermeņa zonās
  • Procedūra ir salīdzinoši ātra 30-45 minūtes
  • Ļoti minimāli blakusefekti, kas dod iespēju ātram atlabšanas periodam

PRP sastāvā ir olbaltumvielas un barības vielas (plazma kopā ar lielas koncentrācijas trombocītiem un šūnu augšanas faktoriem), kuru injicēšana ādā nodrošina ādas reģenerācijas efektu, kolagēna un hialuronskābes sintēzi.
PRP izmanto ādas elastības un toņa uzlabošanai, grumbiņu mazināšanai, poru savilkšanai, aknes radītu bojājumu mazināšanai, ādas mitruma līmeņa paaugstināšanai u.c.

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija