Check-up programma

Check-up programma

Kompleksā veselības pārbaude ir piemērots risinājums ikvienam, kurš novērtē savu laiku un vēlas ātri iegūt uzticamu un padziļinātu informāciju par savu veselības stāvokli no pieredzējušiem ārstiem, kuri strādā ar mūsdienīgām metodēm un jaunākās paaudzes medicīnisko aprīkojumu.

Lai iegūtu pacientam vislabāko rezultātu, AIWA Clinic pēc mūsdienīgiem medicīnas principiem un sabiedrības veselības tendencēm ir izstrādāts komplekso veselības pārbaužu klāsts, koncentrējoties tieši uz pacientam aktuālajiem veselības aspektiem, kas jau radījuši kādus nevēlamus simptomus vai arī iekļaujas kādā riska grupā, ko rada:

  • vecums;
  • iedzimtība;
  • dzīvesveids.

Veselības pārbaude ietver visus vajadzīgos izmeklējumus, analīzes, konsultācijas, ļaujot iegūt detalizētu informāciju par pacienta vispārējo veselību vai arī kādu konkrētu orgānu sistēmu stāvokli.

AIWA Clinic nodrošina katram pacientam individuālu pieeju, rekomendējot piemērotāko veselības izmeklēšanas programmu un piemeklējot atbilstošāko ārstēšanas plānu. Veselības pārbaudes programmas veikšanai ir jāplāno apmēram nedēļa.

Nekādu rindu, nosūtījumu un gaidīšanas. Mūsdienu dzīves tempā tas ir ļoti būtiski, tāpēc arvien biežāk pacientu izvēle ir kompleksā veselības pārbaude, kas ir efektīvs veids profilaktiskām rūpēm par savu ķermeni, jo no tā ir atkarīgas darbaspējas, miega kvalitāte, pašsajūta.

Ikgadēja veselības pārbaude ir tālredzīgs lēmums, jo ļauj ātri identificēt un efektīvi novērst veselības problēmas jau to sākumposmā.

dr. Visams Rafaels   magnetiskā rezonanse   dr. Tatjana Rjazanova

Novēloti atklātas saslimšanas joprojām mūsu sabiedrībā ir ikdiena. Pacientiem jāsastopas ar ilgstošu un bieži vien nepietiekami efektīvu ārstēšanu, jo vēlīnā saslimšanas stadijā mediķu iespējas panākt veselības uzlabošanos var būt ierobežotas. Tāpēc ir tik būtiski palielināt to gadījumu skaitu, kad slimības tiek atklātas jau to agrīnā stadijā, kad tās var ātrāk un efektīvāk ārstēt.

Vispārējā veselības pārbaude ir ātrākais veids, kā laicīgi atklāt saslimšanas. Daudzas slimības ilgstoši var attīstīties bez pacientam izjūtamiem simptomiem, tāpēc pārbaužu rezultāti var būt pacientam pavisam negaidīti.

Īpaša uzmanība regulārām profilaktiskām pārbaudēm jāvelta tad, ja ģimenē iepriekšējās paaudzēs jau bijušas saslimšanas, kam ir pārmantojamības risks. Tās noteikti ir arī onkoloģiskās saslimšanas, kur novēlota diagnoze nopietni apdraud pacienta dzīvību. Tāpēc ārsti rekomendē iztaujāt vecākus, vecvecākus un citus asinsradiniekus, lai zinātu, kādas saslimšanas bijušas. Šādā gadījumā regulāra veselības pārbaude ir tālredzīgākais lēmums, jo ļaus laikus konstatēt pat nelielas izmaiņas organismā.

AIWA Clinic nodrošina specializētas veselības pārbaudes gan vīriešiem, gan sievietēm. Tajās izmeklējumu lokā ir katra dzimuma specifiskās orgānu sistēmas un to saslimšanas.

Neaizmirstiet, ka Pasaules Veselības organizācija iesaka cilvēkiem pēc 40 gadu vecuma katru gadu veikt profilaktiskas veselības pārbaudes – arī tad, ja nekādu sūdzību vai redzamu veselības traucējumu nav. Savlaicīgi iegūstot informāciju par svarīgu organisma stāvokļa rādītāju dinamiku, iespējams konstatēt slimības to agrīnā stadijā, un tam ir izšķiroša nozīme izveseļošanās procesā.

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija