Ginekoloģija

Ginekoloģija

AIWA Clinic pakalpojumu klāstā pieejama arī ginekoloģija un ginekoloģiskās operācijas un procedūras, kas ļauj ātri un efektīvi risināt reproduktīvās veselības problēmas. Operācijas notiek ar mūsdienīgām ķirurģijas metodēm, kas ļauj samazināt pēcoperācijas sekas.

Ginekoloģija ietver ne tikai profilaksi un grūtniecības uzraudzību, bet arī aktīvi nodarbojas ar saslimšanu ārstēšanu. Ne vienmēr piemērota ir medikamentoza terapija, daudzos gadījumos nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, lai novērstu sievietes reproduktīvās veselības problēmas, kas var pat apdraudēt viņas dzīvību, ietekmēt spēju iznēsāt un dzemdēt bērnus, radīt diskomfortu un sāpes.

Ginekoloģija ir delikāta medicīnas joma, tāpēc pacientes labprāt izvēlas speciālistus, kuriem var uzticēties, kuri ir augsti kvalificēti un pārzina jaunākās diagnostikas un ārstniecības metodes ginekoloģijā.

 • Mūsu klīnika pilnībā atbilst visiem šiem kritērijiem, jo profesionāli ārsti strādā ar modernu aprīkojumu, panākot saudzīgu un efektīvu risinājumu reproduktīvās veselības problēmām.
 • Tāpat ļoti svarīgs ir arī komforts, ko var piedāvāt AIWA Clinic. Mūsu pacientes klīnikā var justies ērti, vienmēr ir aprūpētas un uzklausītas. Tas mazina bažas par gaidāmajām procedūrām, ļauj atslābināties, jo klīnikas telpas iekārtotas pēc augstākajiem komforta standartiem.

gynecologist consultation

Ginekoloģiskās saslimšanas var attīstīties dažādu faktoru ietekmē, tāpēc vislabāk situāciju izvērtēt var profesionāls ginekologs, kurš arī nozīmē atbilstošu diagnostiku. Tikai pēc tam, kad iegūti visi izmeklējumi un analīžu rezultāti, var lemt par piemērotāko ārstēšanu, vajadzības gadījumā izmantojot arī operāciju.

Medicīna strauji attīstās visās jomā, ginekoloģija nav izņēmums. Pasaulē vadošie speciālisti un klīnikas, kas veic pētījumus un izstrādā jaunas ārstniecības metodes, savu pieredzi nododot arī tālāk kolēģiem visā pasaulē. Mūsdienīga un mazinvazīvā ārstēšana ginekoloģijā ir īpaši svarīga, lai ķirurģiskas iejaukšanās sekas būtu pēc iespējas mazākas, netiktu mazinātas un ietekmētas sievietes reproduktīvās funkcijas. AIWA Clinic strādā ar jaunākajam metodēm un labāko aprīkojumu, nodrošinot augstas kvalitātes ginekoloģiskās operācijas.

Sievietes reproduktīvā veselība ir būtiska daļa no sabiedrības veselības kopumā, jo tā ietekmē nākamās paaudzes veselību, dzimstības rādītājus, kā arī nenoliedzami nosaka to, kā sieviete jūtas savā ķermenī, piepilda savu sievišķo potenciālu. Ginekoloģija pilda ļoti būtisku lomu sievietes veselības profilaksē un arī ārstēšanā, sniedzot mūsdienīgu aprūpi.

 • Dzemdes dobuma abrāzija (diagnostējošā un ārstējošā)
 • Legālie aborti, tostarp ar sarežģītu ginekoloģisko anamnēzi
 • Bartolini dziedzera cistas izņemšana
 • Histereskopija
 • Histerorezektoskopija
 • Diagnostiskā ginekoloģiskā laparoskopija
 • Olnīcu laparoskopija
 • Olvadu caurlaidības kontrole
 • Dzemdes laparoskopija
 • Saaugumu atdalīšana (laparoskopiski)

Bartolini dziedzera cistas izņemšana

Bartolini dziedzera cistas izņemšana ir efektīvākais veids, kā cīnīties ar šī dziedzera, kas veic maksts mitrināšanu, ārstēšanu, jo tā iekaisumi, kas pārvēršas cistā, ir bieži sastopama saslimšana seksuāli aktīvām sievietēm. 

Dzemdes dobuma abrāzija

Dzemdes dobuma abrāzija ir procedūra, kuras laikā notiek audu paraugu paņemšana no dzemdes dobuma un dzemdes kakla kanāla. Tālāk iegūtos paraugus nodod izmeklējumiem. Abrāziju veic arī, lai atbrīvotu dzemdi, izņemtu nevēlamus veidojumus. Procedūra ļauj iegūt materiālus histoloģiskai izmeklēšanai, kas ir ļoti būtiski, lai precizētu diagnozi.

Grūtniecības pārtraukšana

Grūtniecības pārtraukšana (aborts) klīnikā tiek nodrošināta likumdošanā noteiktajā kārtībā, sniedzot sievietei pilnu informāciju, kas ietver arī iespējamās sekas uz veselību. Klīnikā tiek veikta grūtniecības partraukšana arī pacientēm ar sarežģītu ginekoloģisko anamnēzi.

Histerorezektoskopija

Histerorezektoskopija ir ārstēšanas procedūra, kas notiek vispārējā narkozē, jo nepieciešama dzemdes kakla paplašināšana. Procedūrā izmanto cieto histeroskopu, kas ir izmēros lielāks. Operācijā var efektīvi un precīzi noņemt polipus, dzemdes gļotādu, pārdalīt saaugumus un veikt vēl citas nepieciešamas procedūras.

Histeroskopija

Histeroskopija tiek veikta ar nelielu optisku un elastīgu instrumentu, kas ļauj iegūt video attēlus no dzemdes dobuma, tādejādi konstatējot pataloģijas, precīzi nosakot diagnozi. Procedūrai nav nepieciešama anestēzija.

Laparoskopija

Laparoskopija ir mazinvazīva izmeklēšanas un arī ārstēšanas metode, kuras laikā laparaskops tiek ievadīts caur nelielu iegriezumu vēdera sieniņā. Metode ļauj precīzi noteikt diagnozi ļoti dažādās ginekoloģiskajās saslimšanās. Vajadzības gadījumā laparaskopiju izmanto, lai veiktu ārstniecisku procesu, jo var izņemt cistu, atdalīt saaugumus. Izmeklējuma laikā var arī paņemt audu paraugus, ko nodot tālākai izpētei.

 • Diagnostiskā ginekoloģiskā laparoskopija
 • Olnīcu laparoskopija
 • Olvadu caurlaidības kontrole
 • Dzemdes laparoskopija
 • Saaugumu atdalīšana (laparoskopiski)
Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija