Otolaringoloģija (LOR)

GalvenāPakalpojumiĶirurģijaOtolaringoloģija (LOR)

Otolaringoloģija

 • Endoskopiskas deguna blakusdobumu operācijas
 • Asaru kanāla operācijas
 • Tonsilektomija
 • Adenoīdektomija
 • Labdabīgu kakla audzēju operatīva ārstēšana 
 • Deguna starpsienas deformācijas korekcijas operācijas
 • Polipu izņemšana no deguna dobuma

ent surgery in progress

LOR (otolaringoloģijas) speciālisti ir vieni no biežāk apmeklētajiem dažādās vecuma grupās, jo ausu, kakla, deguna un aizdegunes slimības ir samērā izplatītas. Otolaringoloģija ir medicīnas nozare, kas nodarbojas ar diagnostikas, ārstniecības un profilaktiskiem jautājumiem šajā sektorā.

AIWA Clinic nodrošina dažādas LOR operācijas, kas ir ļoti būtiska ārstēšanas procesa sastāvdaļa, jo ļoti bieži tieši operācija ir efektīvākais veids, kā atrisināt otolaringoloģiska rakstura problēmas. Bet vispirms nepieciešama otolaringologa konsultācija un diagnostiskie izmeklējumi, lai zinātu, kādas metodes un manipulācijas būs piemērotākas.

Dažādas ausu, kakla un deguna saslimšanas un normai neatbilstoši stāvokļi var samazināt dzīves kvalitāti, jo visi šie kanāli atrodas cilvēka galvas apvidū, cieši saistīti ar elpošanu, rīšas procesu, dzirdi. Ar diskomfortu un sāpēm nav jāsamierinās, jo mūsdienu medicīna piedāvā efektīvas un arī mazinvazīvas metodes, kā risināt dažādu otolaringoloģisku problēmu loku.

ent surgery in progress

AIWA Clinic nodrošina pieredzējušu, profesionālu un plaša spektra LOR speciālistu komandu, kas strādā modernās telpās ar jaunāko aprīkojumu, ļaujot pacientiem justies komfortabli, pēc iespējas ātrāk atgūt veselību un uzlabot kādus konkrētus savas dzīves aspektus.

 • Problēmas ar dzirdi un tās kvalitāti, ausu saslimšanas ir ļoti izplatīta problēma mūsu sabiedrībā, jo ausis ikdienā saņem aktīvu ietekmi no apkārtējās vides, tāpat joprojām ir zema izpratne par drošu un atbilstošu ausu kanālu kopšanu, kas var novest pie nepatīkamām sekām.
 • Ārstu dienas kārtībā vienmēr ir pacienti ar palielinātiem, traucējošiem un iekaisušiem adenoīdiem jeb aizdegunes mandelēm un kakla mandelēm. Biežāk šīs problēmas aktuālas bērniem un jauniem cilvēkiem. Konkrētu indikāciju gadījumā un pēc apskates otolaringologs bieži vien kā labāko risinājumu iesaka tonsilektomiju un adenoīdektomiju, kas nozīmē šo veidojumu izoperēšanu. Parasti tas ļauj efektīvi un uz visiem laikiem atbrīvoties no traucējošiem simptomiem, uzlabot vispārējo veselību, jo mandeles iekļaujas kopējā limfātiskajā sistēmā, ir cieši saistītas ar imunitāti.
 • Deguna, ausu un kakla kanāli visi ir savstarpēji saistīti, tāpēc saslimšanas reti kad paliek tikai lokālas, parasti tās skar visu šo apgabalu. Piemēram, problēmas ar degunu, regulāras iesnas atsaucas uz ausu veselību, arī kakla un deguna saslimšanas bieži vien noris reizē. Pacientam arī pašam var būt grūtības izšķirt, kura zona tieši ir problēmu cēlonis, jo simptomi var skart visu apgabalu. Tāpēc ir jāvēršas pie otolaringologa, lai saņemtu konsultāciju, tiktu veikta apskate, izmeklējumi. Nosakot precīzu diagnozi un problēmu patiesos cēloņus, iespējams ātrāk uzsākt ārstēšanos un uzlabot dzīves kvalitāti.

Viens no veiksmīgas ārstēšanas pamatiem ir efektīva un detalizēta diagnostika, kas ļauj iegūt rezultātus, kuri speciālistam sniedz visu nepieciešamo informāciju, lai noteiktu precīzu diagnozi un izvēlētos atbilstošāko ārstniecības plānu. Mūsu klīnikā diagnostika atbilst vadošo Eiropas klīniku standartiem, kas nerada šaubas par to, ka AIWA Clinic ārsti savu darbu paveic visaugstākajā kvalitātē.

ent surgery in progress

LOR operācijas klīnikā tiek veiktas pēc augstākajiem un modernākajiem standartiem gan aprīkojuma, gan metožu ziņā, jo tiek izmantotas jaunākās paaudzes medicīniskās iekārtas un ierīces, kas ļauj operācijas un manipulācijas veikt tā, lai pacientam pēc tam būtu mazāks diskomforts un arī īsāks atveseļošanās periods, kas ir ļoti būtiski, jo šobrīd ikviens augsti vērtē savu laiku, tāpēc slimības gultā vēlas pavadīt pēc iespējas mazāk laika. Pēc LOR operācijām ilgstoša atrašanās klīnikā nav nepieciešama. Ievērojot ārsta norādījumus, pacients var atlabt mājās un jau samērā drīz atsākt pilnvērtīgu ikdienu bez ierobežojumiem.

  Saslimšanas un to simptomi, kas var būt LOR kompetencē, ir dažādi. Tāpēc būtu svarīgi zināt, kādās situācijās noteikti vajadzētu konsultēties ar speciālistu. Pie otolaringologa jādodas tad, ja novēro:
 • dzirdes pasliktināšanos;
 • grūtības brīvi elpot caur degunu;
 • palielinātus limfmezglus kakla, deguna un ausu rajonā;
 • ožas traucējumus;
 • sāpes ausīs;
 • balss izmaiņas un traucējumus;
 • sāpes deguna un tā blakusdobumu rajonā.
Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija