Proktoloģija

Proktoloģija

 • Operatīva hemoroīdu ārstēšana, izmantojot THD, HAL-RAR metodes
 • Operatīva hemoroīdu ārstēšana, izmantojot Longo metodi
 • Hemoroīdu un pararektālo fistulu lāzeroperācijas
 • Operatīva hemoroīdu ārstēšana, izmantojot Milligana–Morgana metodi
 • Epitēlija cistas izņemšana
 • Operatīva anālo plīsumu un fistulu ārstēšana
 • Plastiskās proktoloģiskās operācijas
 • Elastīgo gredzenu uzlikšana uz iekšējiem hemoroidālajiem mezgliem
 • Labdabīgu taisnās zarnas veidojumu likvidēšana

Proktoloģija tiek uzskatīta par delikātu medicīnas nozari, tāpēc joprojām ir izplatīta situācija, kad pacienti ar sūdzībām pie proktologa vēršas novēloti. Tomēr mūsdienu medicīna un arī proktoloģija ir sasniegusi tādu līmeni gan ārstniecības metodēs, gan aprīkojuma ziņā, ka šāda rakstura saslimšanas tiek diagnosticētas un ārstētas ar iespējami minimālu vai vispār neesošu diskomfortu, ļaujot pacientam justies komfortabli zinošu ārstu aprūpē.

Aiwa Clinic speciālisti proktoloģiskās saslimšanas ārstē ar modernākajām un saudzīgākajām metodēm, ļaujot atbrīvoties no hemoroīdiem, likvidēt labdabīgus taisnās zarnas veidojumus, izņemt epitēlija cistas, ārstēt anālos plīsumus un fistulas.

Proktoloģiska rakstura problēmas var izraisīt dažādi faktori, tomēr mūsdienu dzīvesveids ir viens no apstākļiem, kas par izplatītu problēmu padarījis hemoroīdus. Bieži vien pacienti samierinās ar šo nepatīkamo problēmu, turina ciest sāpes un dzīves kvalitātes pazemināšanos, lai gan hemoroīdu ārstēšana tagad iespējama ar vairākām saudzīgām un efektīvām metodēm. Mūsu klīnikas speciālisti pēc apskates varēs noteikt precīzāku pacienta stāvokli un izlemt, kāda hemoroīdu ārstēšana konkrētajā situācijā būtu piemērotāka. Ne vienmēr vajadzīgas agresīvas metodes un tradicionālā ķirurģija, jo hemoroīdu ārstēšana vairumā gadījumu pietiekami labi notiek ar modernām un mazinvazīvām metodēm, kuras apguvuši un sekmīgi izmanto Aiwa Clinic proktologi.

  Hemoroīdu cēloņi var būt :
 • mazkustīgs dzīvesveids;
 • sēdošs darbs;
 • nesabalansēts un šķiedrvielām nabadzīgs uzturs;
 • grūtniecība un dzemdības;
 • ģenētiska nosliece uz hemorīdu veidošanos.

Daudzus no faktoriem katrs pats var ietekmēt, izvēloties aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, domājot par uztura kvalitāti, tomēr ne vienmēr tas pasargās no šādas problēmas. Tāpēc ir svarīgi apzināties, ka tā ir ātri novēršama problēma, ar ko nav jāsamierinās, par to nav jākaunas runāt ar ārstu, jo viņš ir profesionālis, kurš spēs palīdzēt atrisināt situāciju, lai pacientam ātrāk atgrieztos iepriekšējā dzīves kvalitāte.

Mūsdienīgas un mazinvazīvas ārstniecības metodes ļauj samazināt sāpes un diskomfortu operāciju un procedūru laikā, kā arī ļauj pēc iespējas ātrāk atgūt darbaspējas un pilnībā atveseļoties. Aiwa Clinic telpas ir iekārtotas tā, lai pacienti būtu komfortablā vidē, operāciju un procedūru vide būtu ar vislabāko aprīkojumu, kā arī pēc procedūrām klients varētu atpūsties mājīgā vidē, kas vairāk atgādina viesnīcu, nevis ārstniecības iestādi.

  Kādu simptomu gadījumā noteikti būtu jākonsultējas ar proktologu?
 • Ja tiek novērota asiņošana no taisnās zarnas, diskomforts un sāpes tualetes apmeklējuma laikā.
 • Ja anālajā apvidū parādījušies kādi veidojumi.
 • Ja tiek novērota fēču nesaturēšana un citas vēdera izejas grūtības.
 • Ja ir dedzināšana, durošas sāpes un grūtības sēdēt, kas rada diskomfortu anālās atveres apvidū.

Pēc apskates proktologs var noteikt precīzu diagnozi un efektīvāko ārstēšanas metodi. Proktoloģija un profilaktiskie pasākumi šajā jomā ir būtiski arī tāpēc, lai mazinātu zarnu vēža pacientu skaitu, kā arī šo ļaundabīgo saslimšanu atklātu pēc iespējas agrīnā stadijā, kad tā vēl labi pakļaujas ārstēšanai. Simptomu ignorēšana un ārstēšanas novilcināšana var radīt nepatīkamas sekas, jo jāizmanto agresīvākas ārstēšanas metodes, var zust iespēja sasniegt vēlamo ārstēšanas rezultātu, atgūt dzīves kvalitāti, kā arī palielinās iespēja iedzīvoties komplikācijās un pastāvīgā diskomfortā.

Proktoloģija ir tāda pati medicīnas joma kā visas citas, tāpēc pacientiem vajadzētu atmest kautrību un bailes un tomēr doties pie proktologa, ja ir kādi no simptomiem, kas liecina par iespējamām saslimšanām šajā jomā.

Aiwa Clinic pacienti vienmēr saņem delikātu un individuālu attieksmi, ārsti liek pacientam justies komfortabli, jo komunikācija un ārstniecības process norit profesionāli, ievērojot augstākos ārsta darba ētikas nosacījumus, kas pacientiem tik delikātā jomā kā proktoloģija var būt īpaši nozīmīgi, lai sadarbība ar ārstu veidotos veiksmīga un atklāta, jo tikai tad, ja pacients sniedz ārstam pilnīgu informāciju un izklāsta sūdzības, ārsts var ātrāk noteikt pareizu diagnozi un izvēlēties atbilstošāko ārstēšanas metodi.

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija