Traumatoloģija un ortopēdija

GalvenāPakalpojumiĶirurģijaTraumatoloģija un ortopēdija

Traumatoloģija un ortopēdija

  • Artroskopiskas pleca locītavu operācijas
  • Artroskopiskas ceļa locītavu operācijas
  • Metāla konstrukcijas izņemšana
  • Pēdas deformācijas (Hallux Valgus) operācijas
  • Karpālā kanāla operācijas

AIWA Clinic saņemsiet profesionāla un pieredzējuša traumatologa ortopēda palīdzību.

Traumatoloģija un ortopēdija vistiešākajā veidā ir saistīta ar cilvēka spēju pilnvērtīgi kustēties, strādāt, atpūsties. Ja moka sāpes vai diskomforts, tad tas viss nav iespējams. Tāpēc AIWA Clinic ārsti palīdz klīnikas pacientiem ar modernām metodēm un mājīgā vidē atgūt veselību un kustību prieku, kas ir svarīgi ikvienam, lai varētu baudīt dzīvi visā tās daudzveidībā.

traumatology surgery in progress

Traumatologs-ortopēds ir ārsts, kurš specializējies dažādu balsta un kustību aparāta traumu ārstēšanā. Traumēti var būt kauli, locītavas, muskuļi, cīpslas. Iespējas iegūt šādas traumas ir visai bieži, jo cilvēks lielāko daļu sava laika atrodas kustībā. Traumatologs-ortopēds darba procesā diagnosticē un ārstē lūzumus, sastiepumus, izmežģījumus, kas var būt dažādu ikdienas un darba traumu, kā arī nelaimes gadījumu rezultāts. Tāpat ārsts strādā ar pacientiem, kuriem ir kādas hroniskas slimības, kas skar balsta un kustību aparātu.

Traumu gadījumā svarīga ir pēc iespējas ātra un precīza diagnostika, lai traumatologs-ortopēds varētu konstatēt bojājumus un izvēlēties atbilstošāko ārstēšanas gaitu.

AIWA Clinic personālā ir seši traumatologi-ortopēdi, kuriem ir plaša darba pieredze un mūsdienīga pieeja pacientu aprūpē, tāpēc katrs pacients, kurš ieradies AIWA Clinic pie traumu speciālista pēc palīdzības, var būt drošs, ka saņem visaugstākajiem medicīnas un ētikas standartiem atbilstošu medicīnas pakalpojumu.

traumatology surgery in progress

Ne vienmēr pacients ir situācijā, kad stāvoklis ir nopietns, ir lielas sāpes. Traumatologs-ortopēds var konsultēt, izmeklēt un nozīmēt ārstniecību arī tad, ja pēc traumas pagājis jau ilgāks laiks, jau citur saņemta neatliekamā palīdzība. Daudzos gadījumos ar traumas radīto primāro seku novēršanu situācija nav pilnībā atrisināta. Pacientam pēc tam saglabājas diskomforts, parādās sāpes, ir ierobežota kustību amplitūda. Iemeslu un risinājumu tam vislabāk spēs atrast profesionāls traumatologs-ortopēds.

Vilcināšanās vērsties pēc palīdzības, ja ir sūdzības, pacientam var radīt nevēlamas sekas, jo ar laiku iespēja ārstēties, izmantot kādas metodes var samazināties, gan sadārdzinot ārstēšanu, gan pakļaujot pacientu nopietnākām procedūrām. Tāpēc nav jābaidās un jāvilcinās doties uz konsultāciju, ja sāp ceļgals, kas ir viena no biežāk traumētajām vietām, ja ilgstoši sāp plecu locītavas, arī tad, ja kādu laiku atpakaļ gūta it kā nenozīmīga trauma, bet tagad ir kādi neskaidri simptomi, kas varētu liecināt par traumas sekām.

Lai noteiktu precīzu diagnozi, AIWA Clinic ārsti-speciālisti izmanto dažādas modernas diagnostikas iekārtas (magnētiskā rezonanse, datortomogrāfija, doplerogrāfija, ultrasonogrāfija), kas uzreiz sniedz ļoti precīzu informāciju, ļauj iegūt detalizētus izmeklējamās ķermeņa daļas attēlus.

traumatology surgery in progress

Ārstēšanas metodes tiek piemeklētas, uzmanīgi izvērtējot katra pacienta individuālo situāciju, lai varētu sasniegt pēc iespējas labāku rezultātu ar tam piemērotām ārstēšanas metodēm, kas var ietvert:

  • medikamentus;
  • injekcijas un blokādes;
  • rehabilitāciju (masāžas, vingrošanu);
  • mazinvazīvas operācijas.

AIWA Clinic ārsti-speciālisti strādā ar modernām un mazinvazīvām metodēm, jo tāda veidā var ievērojami saīsināt gan pašu ārstēšanās laiku, gan rehabilitācijas periodu, nodrošinot iespēju daudz ātrāk atgūt ierasto dzīves kvalitāti un ritmu.

Palīdzība Tiešsaiste
+(371) 20022581 Piezvaniet mums Uzdot jautājumu Aizpildot formu Kā pie mums nokļūt Detalizēta instrukcija