Ķirurģiskā klīnika "Aiwa Clinic" ieguvusi ISO sertifikātu

На главнуюО насНовостиĶirurģiskā klīnika "Aiwa Clinic" ieguvusi ISO sertifikātu
28 / 01 / 2019 15:08:51

AS „Veselības centru apvienība” ķirurģiskā profila klīnika „Aiwa Clinic” ieguvusi ISO 9001 sertifikātu ambulatoro un stacionāro veselības aprūpes pakalpojumu jomā. Ierindojoties starp nedaudzajām sertifikātu ieguvušajām privātajām veselības aprūpes iestādēm, „Aiwa Clinic” pārliecinoši iezīmē tālākās izaugsmes perspektīvas.

AS „Veselības centru apvienība” (VCA) ķirurģiskā profila klīnikā „Aiwa Clinic” auditori no DNV GL novērtējuši Kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši ISO 9001 standartam, un iestāde ir saņēmusi sertifikātu ambulatoro un stacionāro veselības aprūpes pakalpojumu jomā. Kvalitātes vadības sistēmas ieviešana un pilnveide ir VCA prioritāte; tā nodrošina sakārtotu, drošu darba vidi ārstniecības personālam un pakalpojuma kvalitāti pacientam. Klīnikas pakalpojumus bieži izmanto arī pacienti no citām valstīm. ISO 9001 ir pasaulē atzīts un bieži izmantots standarts, tāpēc klīnikai īpaši nozīmīgs.

Stella Lapiņa, VCA valdes priekšsēdētāja, atzīst gandarījumu par klīnikas kolektīva kopējo ieguldījumu: „Saņemot sertifikātu, „Aiwa Clinic” iegūst apliecinājumu tālākai ķirurģiskās klīnikas izaugsmei. Ieviešot standarta prasības klīnikas darba ikdienā un gatavojoties sertifikācijai, katrs solis bija pārdomāts. Procesā bija iesaistīts viss personāls, un ikvienam esmu pateicīga par ieguldījumu. Mūsu galvenais mērķis ir, lai pacienti atgūst vai uzlabo veselību mūsu klīnikā zinot, ka saņems profesionāla ārstniecības personāla sniegtus drošus medicīnas pakalpojumus. Nav mazsvarīgi iegūt pārliecību par klientu prasību izpildi un apzināties katra darbinieka atbildību, gatavību iesaistīties procesu pilnveidē un rezultātu izvērtēšanā.”

Igors Troickis, „Aiwa Clinic” virsārsts, kā svarīgāko norāda: „Apliecināt, ka klīnikā darbojas efektīva kvalitātes sistēma, bija svarīgi, lai zinātu, ka visos ārstēšanas posmos ir samazināti iespējamie riski. Esam dažos gados kļuvuši par iecienītu medicīnas iestādi. Dienā veicam 15–25 dažādu veidu operācijas, pie mums ierodas arī pacienti no ārzemēm. Mūsu speciālisti ne vien nodrošina vislabāko medicīnisko palīdzību, bet arī rūpējas, lai ikviens klīnikā varētu justies droši un ērti. Iegūtais sertifikāts būs stimuls tālākai klīnikas izaugsmei. To norāda arī kolēģu līdzdarbība un ieinteresētība, gatavojoties sertifikācijai.”

Atbilstība ISO standartam apliecina pakalpojumu drošumu klīnikā. Kvalitātes vadības sistēma nozīmē domāt par kvalitāti dažādās dimensijās. Izvirzot paaugstinātas prasības, ir īstenots ar pacientiem saistīto risku izvērtējums, tādējādi nodrošinot vides aizsardzību pret intrahospitālajām infekcijām, kā arī nepārtraukti pilnveidojot un ieviešot jaunu pieeju medicīnisko pakalpojumu jomā.

"Aiwa Clinic" ir veidota pēc Eiropas labāko medicīnas iestāžu koncepta, mājīgās telpās un viesnīcas tipa palātās pacientiem piedāvājot augstvērtīgu medicīnisko aprūpi. Speciālisti veic mazinvazīvas operācijas, izmantojot jaunākās paaudzes saudzējošas tehnoloģijas, kas ļauj pacientam maksimāli ātri atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Iespējams veikt dažādas ķirurģiskās operācijas gan ar endoskopijas un lāzera aparatūras palīdzību, gan klasiskā veidā. Pieejama arī bariatriskā (kuņģa samazināšanas) ķirurģija, bērnu ķirurgu, operējošu ginekologu, neiroķirurgu, oftalmologu, otolaringologu, proktologu, traumatologu un ortopēdu, kā arī urologu pakalpojumi, arī augsta līmeņa plastiskā ķirurģija un skaistumkopšanas procedūras. Klīnikā ērti var veikt regulārās profilaktiskās veselības pārbaudes. Iespējams veikt izmeklējumus, izmantojot ekspresdiagnostikas programmas. Datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, 3D ultrasonogrāfija un doplerogrāfija, digitālais rentgens, laboratorijas izmeklējumi tiek veikti vienuviet.

Vairāk informācijas:  Līga Ribkinska; AS “Repharm”;
T. +371 22302996; 
liga.ribkinska@repharm.lv

Latvijas veselības uzņēmumu grupa “Repharm” apvieno vairāk nekā desmit medicīnas iestādes, nodrošinot pacientiem plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus. AS „Veselības centru apvienība” ķirurģiskā klīnika „Aiwa Clinic” ietilpst „Repharm” grupā. Īpaši plašu uz pacienta vajadzībām vērstu savstarpēji saistītu medicīnisko pakalpojumu klāstu uzņēmums var nodrošināt, pateicoties tam, ka uzņēmumu grupā ir arī „Mēness aptieka” zīmola īpašniece akciju sabiedrība „Sentor Farm aptiekas” un SIA “Centrālā laboratorija”, kā arī citi uzņēmumi.

Помощь Онлайн
+(371) 20022581 Позвоните нам Задать вопрос Через онлайн форму Как к нам добраться Подробная инструкция